Rüyada Yara Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Yara Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada yara görmek, gençler amaçlı aşk ve sevda, ihtiyarlar amaçlı hüzün ve üzüntü olarak yorulur. Rüyada sağ elin başparmağında görülen yara, düşü gören kişinin borcuna ve onun aleyhinde yazılacak dokümana delil sayılır. Kendisinde yara olup aktığını gören kişinin üstünde bir borç bulunduğuna delalettir. Bir kimse düşünde bedenini zedelenmiş olarak görse yaralayan aracılığıyla yaralanana bir musibet erişeceğine delil sayılır.

Rüyada yara görmek, çalışmakla ele geçirilecek eşya ve dünyalığa; sağ eldeki yara adam yakınlardan, sol eldeki yara bayan akrabaları aracılığıyla, ayaktaki yara ekim ve ziraatten, topuktaki yara çocuktan elde edeceği mala; Akıcı yara nafaka ve başka gereksinimleri amaçlı iş zaruretine, karındaki yara mala denk edecek zarara veya kendini huzursuz edecek söze veya genç ve torunu aracılığıyla kendine erişecek mala, en başta görülen yara eşya sahibi amaçlı sakınılması gerekli olan bir hale, baldır yarası uzunca ömre, bacak yarası kavim ve akraba çokluğuna, 2 ayağının ansızın yaralanması koltuk aldığı koltuk ve görevde hayat boyu kalmaya işaret sayılır.

Rüyada yara görmek imam, hükumet başkanı ve yönetici konumdakilerin başlarının veya bedenlerinin rastgele bir yerinin yara aldığını veya yarıldığını görmesi ömürlerinin uzunca meydana gelmesine, dostlarının ardına almalarına, yara aldığını fakat kan akmadığını görme kendine has fazilet ve meziyetlerin su yüzüne çıkmasına yorumlanır.

Rüyada yara görmek ve kan geldiğini görme eline eşya geçmesine ve bıçak, demir parçası gibi sivri şeylerle bir kimseyi yaralamayı yanlış bulmaya ve art niyete, korkusundan ötürü birini yaralamak hüzün ve eleme, yaralanan içinde musibete; bir kimseyi yaralamaktan ötürü diyet verdiğini görme düşmanı sevindirmeye delil sayılır.

Rüyada yara görmek genellikle ücret elde etmek zengin olmak sayılır. Bir adam kendisini yaralamış gördüyse yakınları onu yanlış işlere atılmaktan kurtaracaklar demektir. Düşü bir bayan görüyorsa, sevgilisi veya kocası aracılığıyla aldatıldığına işaret eder.

Rüyada yara görmek veya bir yerinizi kestiğinizi görme, hastalığa işaret eder. Berbat bir durum canınızın sıkılmasına ne sebeple olacak demektir.

Rüyada bedende yara paradır. Fakat yaranın altında et görünmesi tam aksi ücret sıkıntısıdır.

Rüyada yara görmek ve ne biçimde yara aldığını bilmediğini görme, şayet yarasının üstünde kan varsa yakın arkadaşları aracılığıyla kendisinin zarar veren bir iş yapmaktan koruyacaklarına, bu düşü bir bayan görmüş iş yerinden sevgilisi veya kocasının kendisine hainlik ettiğine, şayet tanrı kan akıyorsa, bir arkadaşının kendisini gülünç bir hale düşürecek bir harekette bulunacağına delalettir. Rüyada yara görmek bazılarına göre; rüyada kendi vücudunda yara gören o yaraların veya çıbanların sayısı civarı haram malın sahibi olabilir. Fakat bu çıban veya yaralar kocaman ise şunlar kendisinin ödemekle mükellef meydana geldiği parasal ve içsel borçla yorulur.

Rüyada Yara Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni