Rüyada Uzun Tırnak Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Uzun Tırnak Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Uzun Tırnak Görmek: Rüyada uzun tırnak görmek genel anlamda, rüya sahibi kişinin hiç sevmediği ve hazmetmediği bir kişi ile ağız münakaşasına gireceğine ya da bir yarışmada rakibini yeneceğine ve bulunduğu yerden galip olarak gururla çıkacağına işaret etmektedir. Rüyada uzun tırnağının düştüğünü görmek ise rüya sahibi kişinin yakın zamanda mallarına bir zarar geleceğine ve tüm mallarını bir felaket dolayısı ile kaybedebileceğine, bundan dolayı çok üzüleceğine ve hayallerinin hüsranla sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzamış tırnakları kestiğini görmek, rüya sahibi kişinin bir sünneti yerine getireceğine ya da birine olan borcunu kapatacağı için bir miktar parasının çıkacağına işaret etmekte, kesilen tırnağın ojeli olması halinde bu borcun bir altın olduğuna, kesilen tırnağın boyalı olmaması halinde ise bu borcun yabancı bir ülkenin parası olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada uzun ve beyaz tırnak görmek, rüya sahibi kişinin çok anlayışlı ve yardımsever bir kimse olduğuna, insanların ona akıl danıştığına işaret etmektedir.

Rüyada uzun ve tertemiz tırnaklar görmek ise, rüya sahibi kişinin çok kuvvet ve kudret sahibi bir kimse olduğuna ya da yakın çevresinde bu özelliklere sahip bir kimsenin bulunduğuna işaret etmektedir. Rüyada tırnakların fazla uzadığını görmek de rüya sahibi kişinin kuvvetli bir kimse olduğuna, durumunun kötüyse düzelerek, iyiyse de daha da iyi olarak mal mülk, altın ve parasının kat kat artacağına, düşmanlarını yenilgiye uğratacağına ve kendisine zarar vermelerini önleyeceğine işaret etmektedir. Rüyada normalden uzun tırnak görmek farklı rüya tabircilerine göre ise rüya sahibi kişinin bir ayıbının olduğuna ya da bilmeden bir kabahat işleyeceğine, bunun farkına vararak kendisine çeki düzen vermesi gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada çok uzamış olan tırnağının bir dövüş sırasında kırıldığını görmek, rüya sahibi kişinin dünya malı için düzenbazlığa başvuracağına, uzun ve güzel tırnaklara sahip olduğunu görmek, bir düşmanına karşı haksızlık yapacağına, borçlu olduğu bir düşmanına karşı para biriktirdiğine ve bu parayı vererek düşmanından kurtulacağına, rüyada uzun tırnaklarının kırılmasından korktuğunu görmek, kendi eli ile kendi işlerini bozacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun olan tırnaklarını bir alet ile düzeltmeye çalıştığını görmek, rüya sahibi kişinin zekât vereceğine, tırnaklarını düzeltmeye çalışırken kopmuş olarak görmek, maddi açıdan zarara uğrayacağına, kuvvetinin zayıflayacağına, bir kişi ile tartışma esnasında tırnaklarının kuş tırnağına döndüğünü görmek, bir düşmanı ile karşı karşıya geleceğine ve bu düşmanını mağlup edeceğine, tırnakları ile mücadele verdiğini görmek, dünya malı için hileye başvuracağına ve sonunda galip geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada uzun tırnaklarını tırnak makası ile kestiğini görmek, rüya sahibi kişinin çok cesaretli ve zengin bir kimse olduğuna ya da tam tersine işaret etmektedir. Ayrıca, rüya sahibi kişinin cinsel isteklerinin çok fazla olduğuna, fitne ve fesat düşkünü olduğuna ya da yakın çevresinde böyle birinin bulunduğuna ve bu kişiye çok dikkat etmesi gerektiğine, aksi takdirde çok üzülebileceğine veya işlerini yoluna koyacağına, bereketli ve bol kazanç elde edeceğine, mutlu ve huzurlu bir hayatının olacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun ve renkli tırnaklar görmek, görülen renge göre farklılık göstermektedir. Tırnaklarının sarı renkte olduğunu görmek, rüya sahibi kişinin kendisinin ya da yakın bir akrabasının yakın zamanda vefat edeceğine, tırnakların kırmızı ya da yeşil renkte olduğunu görmek, rüya sahibinin ya da yakınından bir kimsenin kısa zaman içinde ağır bir hastalık sebebi ile ya da bir kaza sonucunda vefat edeceğine, rüyada tırnakların beyaz renkte olduğunu görmek ise rüya sahibi kişinin çok uzun ve mutlu bir hayatının olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Uzun Tırnak Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni