Rüyada Uçmak Psikoloji
15 Mayıs 2024

Rüyada Uçmak Psikoloji

Rüyada uçmak psikoloji, Seyahate çıkmak veya kötü anlamda hastalık ve ölüm gibi durumlarla yorumlanır. Diğer görüşlere göre ise rüyayı gören kişinin hayattaki durumu, pozisyonu ne şekilde uçtuğu, uçarken ne gibi şeyler gördüğü rüyanın farklı yorumlanmasına neden olur. Bir kuş veya bir kanatlı hayvan gibi farklı bir yere uçan kişinin bir yolculuğa çıkacağı ve dünyadaki itibarının yükseleceğine rivayet edilir. Halk arasında farklı bir yorum ise bu rüyayı gören kişinin herhangi bir çeşit fenalık, kötülüğe uğramamak için çabukça tövbe etmesi gerektiği şeklinde de toplumda geniş bir görüş vardır.

Rüyada uçmak psikoloji, kişi rüyasında doğrudan gökyüzüne uçtuğunu görmesi, rüyayı gören kişinin dünya hayatında herhangi bir zarara uğrayacağına, gökyüzüne doğru uçup gözden kaybolmak ve bir daha geri dönmemek ecelinin yaklaştığının habercisi olarak kabul edilir. Bu durumda da rüya sahibinin de günahlarından tövbe etmesi ve ilerideki yaşamında daha dikkatli bir şekilde yaşamaya özen göstermesi şeklinde halk arasında ayrı bir yorum vardır. Rüyada gökyüzüne ulaşıp sonra geri dönmek, rüyayı gören kişinin çıkacağı yolculuktan rahat bir şekilde sağlıklı, huzurlu bir keyif içinde yolculuktan döneceğine rivayet edilir. Rüyada gece uçmak veya karanlıkta uçacağını görmek ise kişinin yolcuğunun sıkıntılı ve zorlu geçeceği şeklinde yorumlanır. Bir erkek rüyasında uçarken düştüğünü görüyorsa evliliğini bitirip bir başka kişiyle evleneceği halk arasında geniş bir yorumdur.

Rüyada kanatsız uçtuğunu gören kişinin hayatla ilgili durumunda bir değişiklik olacağına, gökyüzüne uçan kişinin ise kutsal topraklara gideceği rivayet edilir. Rüyada uçmak psikoloji, halk kesimince farklı görüşlerde yorumlanır. Özellikle olumsuz çeşitte, kötü yorumlardan çok fazla etkilenmemelisiniz. Rüyada gökyüzüne doğru uçmak veya yükselmek rüya sahibinin Allah'ın yardımıyla kurtuluşa ereceği, şehadete ve bununla gelecek şan şeref ve övgüye layık bir kişi olduğu halk arasında söylenir.

Rüyasında kanadı olmadığı halde uçtuğunu görmek, bazı kesimlere göre değişiklik arz eder. Uçarken havada kaybolmak veya geri dönmediğini gören kimse vefat eder. Alçak bir yerden yüksek bir yere kanatsız bir şekilde uçtuğunu gören kişi, hayattaki arzusun gerçekleşeceğine ve bununla beraber şanı da yüceleceğine inanılır.

Rüyada Uçmak Psikoloji Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Yaralı Bebek Görmek

Rüyada Yaralı Bebek Görmek

Haber Bülteni