Rüyada Tırnak Kırılması Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Tırnak Kırılması Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada tırnak görülmesi: Rüya sahibinin sefaleti ve fakirliğe düşeceğine delalet eder. Rüya sahibinin ilerleyen vakitlerde parasız kalarak başkalarına muhtaç olacağına işaret eder. Malını ve kuvvetini kaybeder. İbn-i Kesir göre tırnak kırılması ölüme işaret olduğunu ifade etmiştir.

Rüyada tırnak kırılması: Rüyayı gören şahısın, meslek hayatında ve aile hayatında durmaksızın yaparak kendi görevlerini başkalarının sırtına yüklemesidir. Kendi görevlerini ne olursa olsun yapmadığını ve her zaman görevlerini insanların üzerinden yaptırdığını. Aynı süreçte, yaşanacak sorunlu bir zamana veya bir döneme girileceğini sıkıntılı bir işten ötürü çok büyük ve geri dönüşü olmayan bir zarara uğrayacağına tabir olunur. Rüyada tırnak kırıldığını görmek, rüyada tırnak görmek ile aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibi gerek özel hayatında gerek iş hayatında sorumluluk almaktan kaçtığına ve bu sebepten işlerinde uzun süreli olmadığı ve özel hayatının da çok kısa sürdüğüne alem-ettir.

Seyyid Süleyman: Kişi sahibi rüyada tırnak görmesi kahramanlığı, insanın ziyneti, kuvveti, fakirliği ve zenginliği ile tabir etmiştir. Tırnağında bir noksan kırılma ve kopma gören malını ve gücünü kaybeder. Tırnakları temiz görmek din ve dünyada ferahlıktır. Tırnakların uzun olması korku ve üzüntüye işaret eder. Kudreti şiddetli olur yahut üzülür. Tırnak ayrıca kuvvet, akıllı evlat menfaat, hizmetkara ve cesarete delalettir. Tırnağın düşmanınkinden uzun gören onu mağlup eder. Tırnağının düştüğünü gören güçsüz kalır. Tırnak kesmek ödünç vermek suretiyle malı kaybetmektir.

Rüyada Tırnak Kırılması Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada Üç Tane Bebek Görmek

Rüyada Üç Tane Bebek Görmek

Haber Bülteni