Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada sevgiliyi hamile görmek, ikili arasında saklanan bir sır anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sevgilisinin kendisinden bir şey saklaması ve bunu uzun süredir içinde tutmasına işaret eder. Rüyada görülen hamileliğin sıkıntı anlamına gelmesinden dolayı bu sır sıkıntı getirecek bir haber olabilmektedir. Çift arasında yaşanacak ayrılık ve tartışmalarında habercisi olabilen bir rüyadır.

Rüyada sevgiliyi hamile görmek, sevgiliden alınacak habere bağlı olarak yaşanacak sıkıntılardır. Beraberinde üzüntü ve göz yaşı dökülmesi söz konusudur. Bu sır içerisinde kaçamak aldatmalar, aile bireylerden birinin ilişkiye itirazı veya karşı tarafa söylenen herhangi bir yalan olması mümkündür. Rüyayı gören kişinin sevgilisi bu sırrı itiraf etmeyi düşünüyor fakat söylemeye korkuyordur. Rüyayı gören bir kimsenin sevgilisinin aile bireylerinden birinin kişiyi istememesi veya bu ilişkiye onay vermemesi durumu varsa, sevgilinin konuyu bir türlü oturup konuşamadığı anlamına gelir.

Rüyada sevgiliyi hamile görmek, o sevgilinin içinde tuttuğu bu olaylara işaret eder. Bunun yanı sıra yapılan bir aldatma ve ihanet varsa bunun çok geçmişten geldiği veya henüz devam ettiği anlamına gelir. Fakat bu rüyanın aynı bu anlamlar üzerinde farklı bir yorumu da bu haberlerin açığa çıkmasıdır. Rüyada sevgiliyi hamile görmek, yakın zamanda sevgiliden alınacak sıkıntılar anlamına gelir. Yani rüyayı gören kişinin sevgilisi kısa bir zaman içinde kişiyle konuşma yaparak birtakım itiraflarda bulunacaktır. Bundan sonraki olaylar içerisinde tartışmalar, ayrılıklar ve göz yaşı dökülecek günler söz konusu olur. Yani rüyada sevgiliyi hamile görmek kişinin sevgilisinin konuşmaya karar verdiğinin anlamına da gelen bir rüyadır.

Rüyada sevgiliyi hamile görmek bir tek arası açık çiftler için iyiye yorumlanabilir. Ayrılık dönemi içinde bulunan ikili arasında birinin aramaya ve görüşmeye çalışması ve bunun yollarını araması anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin sevgilisi kendisini düşünüyor ve aramak istiyordur. Bundan sonraki dönem içerisinde barışmalar ve yeni başlangıçlar olması söz konusudur. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin sevgilisi hakkında bir haber alabileceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi ile sevgilisi arasına birilerinin aracılık etmesi ve barıştırmayı denemesine de işaret eder. Rüyada sevgiliyi hamile görmek, arası açık ya da birbirine kırgın çiftler için barışmak olarak yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyi Hamile Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni