Rüyada Sakız Çiğnemek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Sakız Çiğnemek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Sakız Çiğnemek, Birçok kişinin dedikodusunu yapacağı bir mal sahibi olmaya, tartışmalara, yanlış sözler konuşmaya, boş ve gereksiz laflarla çevreyi rahatsız etmeye, yanlış ve kimsenin onay vermediği işler yapmaya, yalan sözlere, boş geçirilen zamana ve hayır getirmeyecek olan kazanca delalet eder.

Rüyada çengel sakızı çiğnediğini görmek, rüya sahibinin elde edeceği büyük miktarda bir paraya ve bu nedenle çevresindeki insanların dikkatini çekip hakkında konuşulacağı anlamına gelir.
Rüyada çiğnenen sakız tatlı ise güzel sözlü insanlarla karşılaşıp fayda görmeye, acı ise kötü sözler işitmeye ve bu nedenle üzüntü yaşamaya işaret eder.

Rüyada kendisine ait olan bir sakızı çiğnediğini görmek, söylenilen sözlerden dolayı sıkıntı çekmeye, yanlış kelimeler kullanıp kalp kırmaya, başkasının sakızını alıp çiğnediğini görmek rüya sahibinin yakın çevresinden birinin kendisine üzecek bir kelam da bulunacağı anlamına gelir.

Bazı tabircilere göre rüyada sakız çiğnediğini görmek, netice vermeyecek olan boş konuşmalar yapmak şeklinde tabir edilir.

Rüyada sakız çiğnerken yuttuğunu görmek, rüya sahibinin çevresindeki insanlardan kendisini üzecek sözler duyacağına ve bu sözleri sinesine çekip göz yumacağına ve bu nedenden dolayı çevresindeki insanlardan kısa süreliğine uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada sakız çiğneyip şişirdiğini görmek, rüya sahibinin ağzından çıkan kelimelerin kötü niyetli insanlar tarafından yanlış anlaşılacağına ve bu nedenle yaşanacak olan tatsız olaylara işaret eder.

Rüyada sakız çiğneyip patlattığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında ve ailesinde yaşanacak olan bazı olaylar neticesinde dedikodusunun yapılacağına ve hiç istemediği durumlara maruz kalacağına delalet eder.

Rüyada sakız ağacından sakız alıp çiğnediğini görmek, rüya sahibinin sağlıklı ve huzurlu geçireceği hayat ve uzun ömür şeklinde yorumlanır.

Rüyada sakız çiğnerken sakızın yapıştığını görmek, rüya sahibinin kendisine maddi ve manevi yükü bulunan insanlardan kendisini kurtaramayacağı ve bu nedenle zor günler geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Sakız Çiğnemek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni