Rüyada Saçta Kepek Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Saçta Kepek Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada saçta kepek görmek, hayra yorumlanmaz ve kötülüğe yorumlanır. Rüyayı gören kimse son günlerde çok günah işlediği, nefsine kapıldığını, işlediği bu suç ve günahlardan dolayı bedelini ödeyeceği ve çok zorluk çekeceğini bildirmektedir. Bazı rüya yorumcularına göre kepekli saç hayatınızda birtakım yaşadığınız sorunları içinize atıp, bu sıkıntıları içinizde yaşatıp daha büyük zorluklar yaşayacağınıza işaret etmektedir. Yakın çevrenizden sakladığınız bu sorunlar, onları üzmemek için adına yaptığınız iyilik hareketleridir. Halbuki yakın arkadaşlarınıza bahsedip yüzünüzü hafifletebilirsiniz.

Başkasında kepekli saç görmek, gördüğünüz kişinin de zor zamanlar geçirdiği maddi ve manevi sıkıntılara girdiğini veya sizin o zor günler geciren kimseye yardımcı olacağınız beklenmektedir.

Rüyada Kepekli Saç Görmek, bir başka rüya tabirlercilerine saçta kepek görmek günlük hayatta rahatsız eden bir durumsa, rüyada kepek o derece iyi yorumlanmamıştır. Rüya sahibi çok kepek olduğunu ve bu kepeklerin çok saçıldığını görüyorsa yine aynı şekilde çok uygunsuz davranışlarda bulunduğu bildirir. Yaptığı bu hareketler çevresine ve kendisine çok zararlı olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kimse kepekten dolayı çok kaşınırsa üzüntü, gam, kederli bir haberin habercisi olabilir. Bazı alimler ise kepeğin büyük sıkıntılar ile boğuşacağınıza ve bu sıkıntılar sebebi ile ruh halinizin bozulacağına delalet eder. Rüya sahibinin kepekten herhangi bir şekilde kurtulduğunu veya kurtulmak için çabaladığı görürse gerçek hayatta çektiği sıkıntıların sona ereceği, güzel günlerin geldiğini müjdeler.

Gördüğünüz rüyanın en iyi yorumunu gerçek hayata bakarak siz yapabilirsiniz. Bazen günlük hayatınızda gördüğünüz bir olay bilinç altınıza yerleşmiş olabilir ve bundan etkilenerek rüyayı görmüş olabilirsiniz.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni