Rüyada Limon Sıkmak Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Limon Sıkmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada limon sıkmak, bazı Uzman rüya yorumculara göre zorlukların ardından, özlediği başarıya, cefa çektikten sonra hak edilen huzura, özlediği başarıya, zahmetlerin ardından göstermiş olduğu çabanın mükafatı için meyvelerini toplama fırsatına, finansal yükü olan yabancıdan uzak durulacağına, hoşgörülü orta yaşlı bir kişiyle tanışacak olmasına, getirili yatırım yapacağına, sıkıntı çekmeden kazanılan kazanca işarettir.

Bazı karşı taraflı düşünen rüya yorumcularına göre rüyada limon sıkmak kötülüğün habercisi ya da kötü bir şey olacağını vurguluyor.

Uğradığı mağlubiyet sonrası düşlediği temiz kazanca, zahmet çekerek hasret duyduğu bir beceriye, zahmetle birlikte elde ettiği daha yüksek kazanca, meşakkatle gözlediği iyi anlamda hayra yorulur. Mala, afiyetle tüketilen rıza yakut bir kimseyi bir işten dolayı kınamaya, limon ağacı zararsız ama faydası da pek fazla görülmeyen insana yahut zengin ve hayır sever olmakla birlikte görüş ve düşüncelerine fazla itibar edilmemesi gereken kadına delalet eder.

Ayrıca sıkıntı yaşama, fena niyetli akraba eliyle fenalık görmeye, parasal zorluğa, bulunduğu mertebeyi kaybedeceğine ya da iş dünyasında sıkıntı çekeceğine, huzuru yitirmeye delalet eder.

Rüyada Limon Sıkmak Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Rüyada İkiz Bebek Düşürmek

Rüyada İkiz Bebek Düşürmek

Haber Bülteni