Rüyada Kendi Mezarını Kazmak Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada Kendi Mezarını Kazmak Rüya Yorumu ve Anlamı


Rüyada Kendi Mezarını Kazmak; Rüya alemi kendi içerisinde bambaşka bir gizeme sahiptir. Bazı rüyalar gelecekten kişiye haberler verebilmektedir. Birçok rüya tabircisi tarafından rüyada kendi mezarını kazdığını gören kişinin sıkıntılı işlere gireceğini dile getirmektedir. Rüyada kendi mezarını kazan kimse haram servet, kötü plan, kötü arkadaş ve sıkıntılı işlere gireceğine işarettir. Rüyasında bir mezarlıkta kendi mezarını kazdığını gören kimse yanlış işlere girer. Şayet bu kişi sosyal hayatta ticaret ile uğraşmakta ise ciddi zararlara uğrar. Kişi hasta ise hastalığı ilerler. Bu kimsenin yapmış olduğu hatalardan kaynaklı olarak çevresindekiler ve kendisi sıkıntılar yaşayacağı şeklinde rivayetler bulunmaktadır.

Rüyada Kendi Mezarını Kazmanın Açıklaması; bu rüyayı gören kimse sosyal yaşantısına dikkat etmek zorundadır. Şayet bir işe girecek ise enine boyuna bu işi düşünerek hareket etmelidir. Kimi rüya tabircileri rüyada kendi mezarını kazan kimsenin aile yaşantısında sıkıntılar yaşayacağını dile getirmiştir. Bu kişi şayet evli ise eşiyle boşanmanın eşiğine gelir. Şayet sözlü ise sözünü atabilir. Bununla birlikte bekar ise günaha meyilli hal ve hareketler içerisinde olduğuna işarettir. Kimi rüya tabircileri rüyada kendi mezarını kazan kimsenin başına büyük bir sıkıntı geleceğini dile getirmişlerdir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse sosyal hayatını düzene koymalı, haram ve günah olan her türlü sıkıntılı işten uzak durmalıdır.

Rüyada Kendi Mezarını Kazarak Ağlamak; bu rüya sahibine helal olmayan bir yerden toplu bir servet kalır ya da yakın bir akrabasından gelecek ciddi maddi desteğe işarettir. Ancak bu rüya sahibi eline geçen bu imkânları kötü amaçlı kullandığından bu servetin hayrını göremez. Şayet bu kimse devlet memuru ise işinden atılabilir. Tacir ise işleri bozulur. Mutlu bir ailesi olmasına rağmen araya gören kötü niyetli insanlar yüzünden ailevi yaşantısı sıkıntı içerisine girecektir. Böyle bir rüya gören bir kimse bir felaketle karşılaşmaması amacıyla çevresindeki insanlardan hayır duası almaya gayret göstermelidir. Kimi rüya tabircileri ise rüyada kendi mezarını kazmayı vefat eden büyüklere hayır duası etmesi gerektiği şeklinde yorumlamışlardır.

Rüyada Kendi Mezarını Kazan Kimsenin Yapması Gerekenler; Rüyada kendi mezarını kazmak oldukça sıkıntılı bir rüyadır. Bu nedenle birçok rüya tabircisi böyle bir rüya ile karşılaşan kimse yaşamına çeki düzen vermelidir. Yapacağı işlerde hataya düşmekten kaçmalı ve sıkıntılı işlere bulaşmamalıdır. Böyle bir rüya gören kimse Allaha yakınlaşmalı ve günahlarından dolayı tövbe etmelidir. Ayrıca başına gelebilecek musibetlere karşı bol bol sadaka çıkarmalıdır. Rüyada kendi mezarını kazan kimse yaşamına dikkat etmeli atacağı adımları dikkatli atmasında oldukça fayda bulunmaktadır.

Rüyada Kendi Mezarını Kazmak Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni