Rüyada Kadın Cesedi Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Kadın Cesedi Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Kadın Cesedi Görmek, hayra değil şerre çıkar. Rüyasında ceset gören kişi üzüntüler yaşayacak ve alacağı bir haber ile kedere boğulacak sıkıntıya girecektir. Rüyada kadın cesedi görmek kazançlı atılımlar gerçekleştireceğine, kazandığı rızkın verimli olmasına, yüksek gelire, huzura kavuşmaya ve devlette mertebeye çıkacağına işaret eder. Bunların yanı sıra yakında olacağı güzel müjdelere, kederden sıkıntıdan üzüntüden uzak olacağına hayatında bir süre problem yaşamayacağına işaret etmektedir. Az sıklıkla da olsa düşmanlığını gizleyen bir dosta, ticaret kaynaklı sıkıntıya, fakirliğe ve üzüntü duymaya da delalet eder. Bu rüya sıkıntıları aşarak istediği ümit ettiği güce zorlukları aşarak elde ettiği sevince mutluluğa, cefa çekip ulaştığı toplu kazanca zorlukların sonrasında hasret duyduğu istediği saygınlığa ulaştığını delalet eder.

Rüyada Kadın Cesedi Sakladığını Görmek, rüya sahibinin gerçeklerle yüzleşmekten kaçındığına, gerçekleri bastırmak için onları yok saymasına, içine atmasına ve acılarını hafifletmeye tabir edilir. Rüya sahibi yaşadığını içine attığı için daha çok yıpranacaktır. Bir başka rivayete göre ise rüyada kadın cesedi görmek çocukları sevdiğine, aile içi huzura, iyi şeylerle uğraşacağına, cömert yöneticiye, hoşbeş sohbet birisi olduğuna, bol gelire ve ailesinin takdirini kazanacağı anlamına geldiği de belirtilmiştir.

Rüyada Kadın Cesedi Taşıdığını Görmek, kimsenin meslek hayatında ağır yükler taşıdığına ve yaptığı iş hayatının sorumluluklarının kabullenemeyecek kadar büyük ve önemli olmasına veya ciddi işler yaptığı için gereğinden fazla dikkatli ve özenli olmak zorunda olduğuna delalet eder.

Rüyada Kadın Cesedi Gömmek, fayda anlamına gelir. Rüya sahibinin kendisi için faydalı ve hayra vesile olacak şeyler yaşayacağına delalet eder. Bu rüya bazen de kişinin miras sahibi olmasına delalet eder. Bunların yanı sıra kimi rivayetlere göre de bu rüyanın görülmesi hiç hayra delalet etmez. Bu rüya kişinin sağlığının bozulmasına, karşılaşacağı zorluklara ve mahpuslara bile delalet ettiği söylenir.

Rüyada Kadın Cesedi Yıkamak, kişinin en zor anında ona destek olmasına ve kişinin o kişi için bir hayır işlemesine delalet eder. Rüya sahibinin eksik kalan yanları olduğuna biraz daha pişmesi ve biraz daha yol kat etmesi gerektiğine ya da sorumluluk alması gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin özellikle biraz daha hayati konularda elini taşın altına koyması gerektiğine de delalet eder.

Rüyada Kadın Cesedi Görmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni