Rüyada İdrar İçmek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Rüyada İdrar İçmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada İdrar İçmek, Rüyada idrar içmek iyi şekilde yorumlanmaz. Kişinin rüyasında idrarı ne şekilde içtiğine ve kendi idrarını m, başka bir kişinin idrarını mı, içtiğine bağlı olarak yorumlamak mümkündür. Kişi rüyasında kendi idrarını içtiğini görüyor ve bu bir bayansa kişinin derdinin dermanı kendisinde anlamına gelir. Kişi dertlerini ve sıkıntılarını kendisi büyüttüğüne, aslında büyük sorunlar olmadığına işaret eder. Kişi kendi idrarını başka bir kişiye de içiriyorsa kendi gittiği yolda başkasını da yanında sürükleyeceği anlamını gelir. Kişinin rüyasında idrarının renginin kırmızı kan gibi olması rüyayı tamamen etkisiz hale getirir ve yorumlanmaya kapalı bir rüya halini alır. Kişi su niyetine rüyasında idrar içiyorsa borçlarının artacağına daha dikkatli harcamalar yapması gerektiğine işaret eder. Bir bayan rüyasında altın bir tasta başka bir erkeğin idrarını içiyor ise o kişi evleneceğine işaret eder.

Rüyada İdrarı İstemeden İçmek; Kişinin idrarı beyaz su gibi ise kişinin hayatında günahı olmadığına, temiz bir insan olduğuna işaret eder. Kişi rüyasında kendi idrarını içecek ama bunu istemeden başkasını zoru ile içiyorsa, yaşantısında ona zorla yaptırılmış bir evlilik, zorunlu çalıştığı bir iş veya istemeden kalınan bir hamileliğin simgesidir. Rüyada idrar içmek veya görmek kişinin kendisinin mi ya da başkasının mı olduğuna göre şu şekilde yorumlanır. Kişi rüyasından başka birisinin idrarını görüyor ama içmiyor ise hayatında yakın zaman vermiş olduğu yanlış bir kararı temsil eder. Bu karardan geri dönme şansı varken düzeltmesi daha ayrıntılı bir şekilde düşünmesi gerektiğine dair bir işarettir. Bir bayanın rüyasında kendi idrarını kendisi içip çocuklarına da içtiğini görmesi, o bayanın çocukları üstünde fazla emeğinin olmadığına onları kötü şekilde etkilediği anlamına gelir. Kişi rüyasında ölmüş birisinin idrarını içiyor ve bunu biliyor ise kişinin başına gelecek bir hastalığa işaret eder. Bu hastalıktan korunmak için kendisine biraz dikkat etmesi gerektiğine dair bir uyarıdır. Kişi rüyasında çocuğunun idrarını içiyor ise geçireceği bir rahatsızlıkta çarenin evladında olduğuna dikkat çeker.

Rüyada İdrar İçmek, Rüyada idrar içtiğini gören bir erkekse, erkeğin kendi idrarını isteyerek daha önce içmişcesine içmesi yapmış olduğu günahları tekrarladığına, buna bir son vermesi gerektiğine işarettir. Kişi günahlarından arınmak için sadece kendine ihtiyacı olduğuna, yapması gerekeni yapmasına işarettir. Rüyasında idrar içtiğini gören bir erkek kendisi içiyor çocuklarına da içiriyorsa, annede olduğu gibi çocuklarını yanlış yola yönlendireceğini, doğru yoldan onları alı koyup harama yönelteceğine dikkat çeker. Kişi rüyasında başkasının idrarını istemeden zorla içiyor ise kişiye zorla yapılacak bir davranışı, kendisi istemeden yaptırılacak bir anlaşmaya işaret eder. Kişi yaptığı anlaşmadan zararlı çıkacağına daha fazla düşünmesi bu kararda daha istikrarlı olması gerektiğine karşı bir uyarıdır. Kişi idrarını kendisi içiyor ailesi ve çocuklarına da içtiriyorsa, helal para kazanmadığına bundan vazgeçmesi gerektiğine bu yolda devam ederse hayatlarının daha çekilmez bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada İdrar İçmek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni