Rüyada Gelinlik Çıkarmak Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Gelinlik Çıkarmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Gelinlik Çıkarmak, farklı şekillerde yorumlanabilir. Rüyasında gelinlik çıkaran kişi gelecekte güzel bir yuvası olacağına ve bu evlilikten çocukları olacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında gelinliği kendisinin üstünden bakasının çıkarttığını görmek ise rüya sahibinin evliği güzel gidiyor fakat bu evliliği çekemeyenlerin olduğuna bu kişilere her zaman çok dikkat etmesi gerektiğine delalet eder.

Eğer rüya sahibi üstündeki gelinliği yırtıldığı için çıkartıyorsa yakın zamanda eşiyle tartışma yaşadığı bu nedenden dolayı eşiyle boşanma arefesinde olduğuna delalettir. Eğer gelinliği sevdiği adam tarafın üstünden çıkartıldığını gören kişi yakın zamanda evleneceğini ve ilk geceden çok korktuğuna diğer bir yorumcuya göre ise damadın gelinliği çıkartması fesat kişilerin evlilik planını bozmak için çok uğraşacağını fakat başarılı olamayacağına işarettir.

Rüyasında gelinlik çıkarmak, kişinin gelecek zamanda zoraki bir evlilik yapacağına ve bu evliliğinde hiç mutlu olamayacağına eşi tarafından sürekli aldatılıp daha sonra terk edileceğine işarettir. Eğer rüya sahibi üzerinden siyah bir gelinlik çıkartıyorsa sevdiği kişinin evinde cenaze olacağına ve bu nedenden dolayı düğünün erteleneceğine alamet eder. Diğer bir yorum ise rüyasında kan lekesi bulaştığı için giydiğini gelinliği çıkaran kişi yakın zamanda kaza geçireceğine fakat bu kan lekesini temizlediğini gören kişi kazandan yaralanmadan kurtulacağına işarettir. Bazı yorumculara göre ise rüyaya her ne olursa olsun kan girerse o rüyanın hükmü olmadığına kanaat getirmişlerdir.

Rüyada Gelinlik Çıkarmak Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni