Rüyada Domates Yemek Rüya Yorumu ve Anlamı
15 Mayıs 2024

Rüyada Domates Yemek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Domates Yemek; Rüya her zaman farklı yorumlara ve farklı açılardan bakılan bir kapı gibidir. Çünkü rüyayı gören kişinin onu nasıl algıladığı ya da nasıl gördüğü, anlatırken ne şekilde izah ettiği ve en önemlisi karşı tarafın yorumlama yeteneğine göre anlam yüklenen çelişkili bir durumdur. O yüzden bazen rüyalar beklenenin tam tersini yansıtabiliyor. Herkesin de çok kullanmış olduğu ' rüyalar tersine çıkar ' lafı burada devreye giriyor. Sebebi ise anlatan ve anlayıp yorumlayandan kaynaklıdır.

Rüyada domates yemek iki şekilde tabir edilmektedir. Birincisi; mevsimde iken rüyanda domates yiyorsanız bu iyiye yorumlanır. İş hayatında büyük paralar kazanılacağına ya da bolluk ve bereket içinde yaşam sürüleceği manasına gelir. İkinci ise; mevsiminde değil iken domates yemek üzüntülü dönemlerin geleceğine veya sıkıntılı bir süreç yaşanacağını simgeler. Domates ne kadar güzelse kısmette o kadar güzel olur.

Rüyada kırmızı domates yediğini görmek; bu altın, para ve değerli eşyaya tabi tutulur. Kazancını doğru kullanıp yatırım yapması anlamına gelir. İyi yorumlanır.

Rüyada yeşil domates yediğini görmek; İftiraya maruz kalacağın, huzurunun kaçacağı anlamında yorumlanır. Hayır ile yorumlanmaz.

Rüyada tatlı domates yemek; Mal ve mülk göstergesidir. Rüya sahibinin çok iyi yerlere geleceği anlamında yorumlanır.

Rüyada ekşi domates yemek; Hane içinde huzurun kaçmasına, yanlış işlere yönelip saygınlığını yitirme olarak tabir edilir.

Rüyada çürük domates yemek; İşlediği ya da işleyeceği bir günahın ona sıkıntı yaratacağını ve düzeninin bozulacağının göstergesidir.

Rüyada kendini domates yerken görmek; Bazı işlerin acele gerçekleşeceği anlamı yüklenir.

Başka başka yorumlarda yapılması söz konusudur. Evli ve bekar olmasına göre de yorumlanır. Evli kişiler için iş yaşamındaki kazanca, bekar olanlar için mutluluğu saadeti yakalamaya işaret eder. Dediğim gibi anlatan ve anlayan arasında gerçekleşen kelime oyunundan ibarettir. Genel olarak ise olumlu tabirler söz konusudur. Aslında bütün rüyalar hayra yorulmalıdır.

Rüyalarınız hayrolsun.

Rüyada Domates Yemek Yorumları

İlk yorumu siz yapmak istermisiniz?

Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Haber Bülteni

Güncel

Rüyada Yufka Açmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Yufka Açmak Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Bebek Öpmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Bebek Öpmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Güncel

Rüyada Gül Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı

Rüyada Gül Görmek Rüya Yorumu ve Anlamı